Aicinām uz semināru „Ilgtspējīgas elektroenerģijas attīstības iespējas Latvijā”

2014.gada 16.oktobrī plkst. 14:00, Izstādes „Vide un enerģija 2014” ietvaros Halle 2, Konferenču zāle nr. 3 ( sekot norādēm vestibilā)

Eiropas Savienībā tiek ieviests eko marķējums elektroenerģijai – EKOenergy. Marķējuma uzdevums ir palīdzēt elektroenerģijas lietotājiem orientēties sarežģītajā elektrības tirgū. Nav pārsteigums, ka vienīgi no atjaunīgiem enerģijas resursiem ražotu elektroenerģiju drīkst pārdot kā EKOenerģiju. Tomēr EKOenerģija ir kas vairāk nekā vienīgi atjaunīgā elektroenerģija. Šī enerģija atbilst arī EKOenerģijas koalīcijas (ko veido Eiropas vides organizācijas) izvirzītajiem ilgtspējas kritērijiem, turklāt EKOenerģijas patērētāji saņem precīzu informāciju par savas elektrības izcelsmi un ražošanas veidu. EKOenerģijas koalīcijas biedrorganizācijas Latvijā, kas uzrauga marķējuma ieviešanu: Latvijas Dabas Fonds, Latvijas Zaļā kustība un biedrība Zaļā Brīvība.

16. oktobra seminārā ieinteresētajām pusēm būs iespēja iepazīties ar EKOenergy mērķiem un marķējuma piešķiršanas kritērijiem, kā arī iespēju iegādāties vai ražot šādi sertificētu elektroenerģiju Latvijā.

Pasākuma programma skatāma zemāk.

Download (PDF, 229KB)

Semināru vada Latvijas Zaļās kustības valdes priekšsēdētāja Selīna Vancāne.

Dalību pieteikt rakstot uz ekoenergija@ldf.lv Vairāk informācijas: www.ekoenergy.org/lv

Aicinām apmeklēt EKOenerģijas stendu izstāde Vide un enerģija 2014 ietvaros!

Semināru organizē EKOenerģijas koalīcijas biedrorganizācijas Latvijā: Latvijas Dabas Fonds, Latvijas Zaļā kustība un biedrība Zaļā Brīvība.

Latvijas vides aizsardzības fondsPasākums tapis ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.