Piesakies starptautiskai apmācībai projektā “Decarbonize our Future!”

Ja tu organizē pasākumu vai redzi sevi kā pasākumu organizatoru nākotnē, tad projekts “Decarbonize our Future!” meklē tieši tevi!

Piedalies neformālās izglītības apmācībā par to, kā padarīt pasākumus videi draudzīgākus, un kopā ar citiem Latvijas, Dānijas un Baltkrievijas jauniešiem izmēģināt un eksperimentēt ar un par dažādām tēmām, kas tiks iekļautas videi draudzīgu pasākumu vadlīnijās, kas būs lielisks palīgs ikvienai organizācijai un pasākumu organizatoriem uzlabot pasākumu kvalitāti, padarot tos videi draudzīgākus.

Kad?

No 2015.gada 24.augusta līdz 30.augustam

Kur?

Viesu namā Liepupes pagastā, Salacgrīvas novadā

Kas notiks?

Apmācības septiņu dienu garumā, kurās mācīsies:

 • par klimata pārmaiņām, izaicinājumiem un mītiem;

apskatīsi:

 • praktiskus piemērus, kā būt videi draudzīgākam un kas jāņem vērā, lai pasākumi būtu videi draudzīgāki;

un piedzīvosi:

 • dažādus praktiskus uzdevumus par tādām tēmām kā pārtika, transports, enerģija un atkritumi u.t.t., kas ir svarīgas jomas, organizējot videi draudzīgus pasākumus;
 • jaunu vadlīniju par videi draudzīgiem pasākumiem eksperimentēšanu un testēšanu;
 • kā izplatīt informāciju, lai pēc iespējas vairāk pasākumu kļūtu videi draudzīgāki un pasaule kļūtu skaistāka.

Kā notiks?

Apmācības, kurās piedalīsies jaunieši no Latvijas, Dānijas un Baltkrievijas, notiks angļu valodā. Pēc apmācībām tiks organizēta tikšanās, lai pārrunātu iegūto pieredzi un rezultātus, kā arī uzklausītu tavas idejas projekta turpmākajai īstenošanai.

Kas var piedalīties?

Jaunieši no 18 – 25 gadu vecumam, kuri pārstāv kādu organizāciju, ir iesaistīti vai nākotnē vēlas iesaistīties dažādu pasākumu organizēšanā (nometnes, semināri, apmācības u.c. par dažādām tēmām) un vēlas uzzināt, kā šos pasākumus padarīt ‘’zaļākus’’. Apmācībās kopumā piedalīsies 18-20 jaunieši no Latvijas.

Kādas būs Tavas izmaksas?

Pateicoties Ziemeļu Ministru padomes birojam apmācības ir bezmaksas (piedāvājam veģetāru ēdienu, uzturēšanos un gultas vietu, dažādas aktivitātes un transportu no Rīgas līdz Salacgrīvai un atpakaļ).

Ko Tu iegūsi, piedaloties apmācībās?

 • jaunas zināšanas, prasmes un pieredzi saistībā ar pasākumu organizēšanu, vides izglītību un jauniešu iedvesmošanu pārmaiņām;
 • jaunus domubiedrus, ideju, sarunu biedrus un visāda citāda veida “biedrus”, vienvārdsakot, lielisku līdzīgi domājošu cilvēku kontaktu tīklu Latvijā, Dānijā un Baltkrievijā;
 • jaunas idejas un motivāciju;
 • kļūt par videi draudzīgu pasākumu ziņnesi un ieviesēju savā organizācijā un dalīties ar šīm zināšanām ar citiem;
 • iespēju piedalīties citos “homo ecos:” rīkotos pasākumos un pirmajam uzzināt jaunāko informāciju par lieliskām iespējām vides izglītības jomā!
 • un tradicionālās vērtības: jaunus draugus, pieredzi un labi pavadītu laiku.

Kā pieteikties?

Aizpildot pieteikuma anketu šeit līdz 8.jūlijam.

Kur uzzināt vairāk?

Sazinoties ar “homo ecos:” Janny Ramakers, rakstot uz e-pastu janny.ramakers@homoecos.lv  vai zvanot 275 79 615

Apmācības notiek projekta “Decarbonize our Future!” (Nr.14228) ietvaros, kas tiek īstenots ar  Ziemeļu Ministru padomes biroja līdzfinansējumu

Norden_LV_3001

Projekta partneri:

Biedrība “Latvijas Zaļā kustība“, biedrība “homo ecos:”, Dānijas nevalstiskā organizācija “INFORSE-Europe”, Baltkrievijas nevalstiskā organizācija “Center for Environmental Solutions”.