2010. – 2014.

EKOenergy preses konference un serminārs izstādes “Vide un enerģija 2014” ievaros 2014.gada 16.oktobrī.

16. oktobrī izstādes “Vide un enerģija 2014” ievaros notika EKOenergy preses konference un serminārs, kur varēja uzzināt par iespējām iegādāties Latvijā ražotu un ar ES atzītu EKOmarķējumu sertificētu elektroenerģiju mājsaimniecībām un uzņēmumiem.

Preses konferencē informējām par pirmo elektrības pārdevēju Latvijā ar tiesībām pārdot videi draudzīgo elektroenerģiju.

Seminārā jau varēja uzzināt vairāk informācijas par to kā tad produkts nonāk līdz konkrētam patērētājam, kāda būs elektrības tirgus situācija Latvijā no 2015.gada un kā neļauties apmuļķot sevi ar viltus EKO marķējumiem!

EKoenerģijas attīstību Latvijā uzrauga biedrības Latvijas Zaļā kustība, Zaļā brīvība un Latvijas Dabas fonds

Aizvadīts “Diena bez auto” velobrauciens un zibakcija 2014.gada 22.septembrī.

Aizvadīts “Diena bez auto” velobrauciens, kas 22. septembra pēcpusdienā Ventspilī un Kuldīgā pulcēja dažādu paaudžu veloentuziastus un veselīga dzīves veida piekritējus, lai dotos Latvijas Zaļās kustības organizētajā velobraucienā, kas noslēdzās ar zibakciju.

Izsludinātā fotokonkursa dalībnieku foto 2014.gada “Diena bez auto” velobrauciena ietvaros.

Velobrauciena sākumā tika izlozēti iepriekš izsludinātā fotokonkursa uzvarētāji – Kristīne Ozoliņa no Ventspils, Ernests Vēzis no Kuldīgas un Klāvs Vasiļevskis no Valmieras, kuri savā īpašumā ieguva dāvanu karti aktīvai atpūtai 25€ vērtībā.

Latvijas Zaļās Kustības 10 gades pasākums 2014.gada 22. – 23. augustā.

Latvijas Zaļā kustība (LZK) ir vides nevalstiskā organizācija, kas tika nodibināta 2004.gada 12.augustā ar mērķi Vides aizsardzība un ilgtspējīgas attīstības veicināšana Latvijā, Eiropā un pasaulē.

Saruna. Kam jāsamazina klimata pārmaiņas un kam par to jāmaksā?! 2013.gada 18.decembrī.

Latvijas Zaļā kustība 2013.gada 18.decembrī organizēja sarunu par Klimata pārmaiņu starptautiskajiem procesiem: Kādi ir secinājumi par klimata pārmaiņu starptautiskā sarunu procesa norisi Varšavā, kā NVO pārstāv sabiedrības viedokli šajos procesos? Kuras valstu grupas veicina sarunu procesu un kuras – to bremzē? Kas sagaidāms, ja globālu vienošanos 2015.gadā nepanāksim?Piedalās Vides izglītības fonds, biedrība homo ecos: VARAM un citi interesenti.

10/10/10/ – vispasaules zaļo darbu diena Rendā! 2010.gada 10.oktobrī.

Līdzīgi kā daudzās citās Latvijas vietās, arī Rendā notika 10/10/10 dienai (2010.gada 10.oktobrim) veltīti zaļie pasākumi.