Aicinām uz grāmatas “Klimatam draudzīgu pasākumu organizēšanas vadlīnijas” prezentāciju

Otrdien, 2016.gada 5. aprīlī 14:00 Liepājas Universitātē aicinām uz “Klimatam draudzīgu pasākumu organizēšanas vadlīniju” prezentācijas pasākumu. Šīs vadlīnijas ir izveidotas starptautiska projekta “Decarbonize our Future!” ietvaros, sadarbībā ar aktīviem jauniešiem no Latvijas, Dānijas un Baltkrievijas.

Prezentācijas pasākumā dalībnieki varēs pielietot piedāvātās idejas dzīvē, iepazīstoties ar videi draudzīgu pasākumu organizēšanu, labajām pasākumu organizēšanas praksēm no Liepājas apkārtnes, kā arī piedaloties interaktīvā spēlē. Pasākums sāksies plkst. 14:00, Liepājas Universitātē (sekojiet norādēm). Ieeja ir bezmaksas.

Uz pasākumu lūdzam iepriekš pieteikties: ej.uz/decarbonize

Vadlīnijas printētā versijā pieejamas latviešu un krievu valodā. Sākot ar aprīli vadlīnijas ir pieejamas Latvijas Zaļās kustības un biedrības “homo ecos:” birojā, kā arī tiešsaistē (latviešu, krievu un angļu valodā).

Pēc vadlīniju prezentācijas, plkst. 16:00, ikvienu interesentu aicinām uz ceļojošās foto izstādes „Klimata pārmaiņas” atklāšanu, kas norisināsies Liepājas Universitātes pirmajā stāvā. Izstāde būs apskatāma līdz 15. aprīlim.

 

Norden_LV_300(1)