Valdes sēde Jūrmalā

1.martā Lielupē notika šī gada pirmā Valdes sēde, kurā plānojām 2019.gada pasākumus un lēmām par tuvojošos Biedru pārstāvju sapulci.

Arī šis gads būs aktīvs piekrastes aizsardzības un pieejamības projektu īstenošanā, rīkojot sakopšanas un priežu stādīšanas talkas, kā arī īstenojot programmas “Saglabāsim Latvijas Kāpas” iecerētos piekrastes pieejamības pasākumus. Valdes sēdes gaitā notika karstas diskusijas par LZK Ētikas kodeksa noteikumiem, kurus vēl apspriedīsim Biedru sapulcē.

No 16. – 19.maijam, Latvijā tiks rīkota Coalition Clean Baltic (CCB) 2019.gada Konference un Ārkārtas kongress, par kura praktisko norisi ir atbildīga Latvijas Zaļā kustība. Savukārt marts būs aktīvs ar vairākām ārvalstu vizītēm. Uz HELCOM pasākumu, kur vides NVO pārstāvji Helsinkos analizēs Baltijas jūras vides stāvokli un īstenotos pasākumus, dosies valdes priekšsēdētājs J. Matulis, savukārt uz Kaļiņingradu, atzīmēt Baltijas jūras dienu 22.martā rīkotājos pasākumos, dosies J. Matulis un A. Undrests. Marta beigās Kopenhāgenā notiks CCB Valdes sēde, kurā piedalīsies J. Matulis. Visi biedri aicināti uz Biedru pārstāvju sapulci 17.martā pl. 13.00, kas notiks Talsos, Viesnīcā “Talsi”. Savu dalību biedriem jāpiesaka līdz 12.martam. Tiekamies Talsos un kopīgi lemjam par darāmo 2019.gadā.